October 2013

NOVÝ BLOG

29. october 2013 at 15:44 | Small turtles

Really? Surreal week.

20. october 2013 at 22:25 | Small turtles
Takře nejdřív bych se chtěla omluvit, že jsem se celý týden neozvala, ale měla jsem toho opravdu hodně. Učení... hlavně učení. Za ten týden se toho stalo opravdu hodně. Nepochybuji o tom, že někoho zajímá můj život, ale kdyby se někdo takový našel, budu ráda, když si to přečte.
Začněme tedy panem O. (tedy klukem, který se mi líbí). Byli jsme s klubem Mladého diváka v Praze na představení. Nevěděla jsem, že se do něj taky přihlásil a strašně mě potěšilo, když mi napsal zprávu, ať zaberu pětku v autobuse. Seděli jsme vedle sebe a bylo to fajn. Já měla sbalené víno a on whiskey. Pili jsme, smáli se. Nepili jsme to samozřejmě sami. Byla tam moje nejlepší kamarádka a jeho dva spolužáci. Před divadlem byla hodina pauza, tak jsme s kamarádkou šli na cigáro, na kafe a na jídlo a měli jsme se happy! Really! V pátek mě naštval! Teda hned ráno asi tak na dvě hodiny. Potkali jsme se a nepozdravil mě. Koukal na mě jak na vraha a nezabučel. Dobře! Vyhýbala jsem se mu.... Potom mi asi 5. hodinu napsal, ať jdu na chodbu pokecat, že má matematiku a že je to hell. Tak jsem se sbalila a šla. Prej když se vrátil do třídy, usmíval se. YES! A nakonec včerejšek. Byly taneční. Bylo to super. Po nich jsme šli spolu do parku na cigáro a frisko. Achjo... snad to bude fajn.
A teď tedy pan M. (můj bývalý přítel). Vážně jsem měla depku, protože od našeho rozchodu jsme se měsíc nebavili. Bála jsem se, že už to tak bude napořád a brečela jsem... né brečela, přímo řvala. Jo, dobře, ztratila jsem kluka, no bóže. Hlavně bych ztratila ten rok nejlepších přátel. Jo, byli jsme. Věděli jsme o sobě všechno. Všechna tajemství. To mě mrzelo nejvíc, že ztratim osobu, který přes rok věřím a kterou mám nemálo ráda. No. Napsala jsem mu, že ho potřebuju vidět. Ve středu jsme šli teda ven. Bála jsem se, co se stane, jaký to bude! A bingo! Nebylo to jako v našem vztahu. Stereotyp zamilovaných párů. Bylo to jako předtím. Dva nejlepší kamarádi, co se čtvrt roku jakoby neviděli a probírali všechny možný kraviny. Byla to bomba! Jsem moc ráda, že se bavíme.
Jinak co se týká jídla? DĚS! Celý týden sem žrala. Asi to dostanu, jinak nevím. Ty porce co jsem snědla! Fuj! Nicméně od zítřka starý režim. Nemůžu se na to dívat. Prostě bílé jogurty, zelenina, ovoce, sýry. A čistá voda samozřejmě. Focení se dařilo. Ukážu vám nějaké nejpovedenější fotky. Bude asi jenom jedna teda. :D

SHIT day!

13. october 2013 at 11:42 | Small turtles
Takhle divnou náladu jsem už neměla dlouho.
Nemam hlad, jsem ospalá, nic mě nebavím, myslím na něj... To myšlení mě bolí.. chce se mi brečet. Ráno jsem se probudila a přemýšlela jsem nad bývalým přítelem. Brečla jsem. Ach jo! Co se to děje?! Celý týden jsem happy a na neděli mě přepadna takhle příšerná nálada?.. SHIT! Chci si zakouřit, ale nemůžu. Jsou doma rodiče. Nevlastní fotřík na mě ječí. Ne, nemam ho ráda. Hraje si na kamaráda jenom když něco potřebuje, ale jinak na mě hodí všechno co může a máma mu to žere. Chci jít k tátovi, ale jestli si neuklidim v pokojíku, tak dneska nikam nemůžu. Pudu ven. Fotit. Odreagovat se.
Teď mam dilema jestli si dát vývar nebo ne. Dneska nechci jíst. Určila jsem si hladovku, ale hlad mi k lepší náladě opravdu moc nepomáhá. Jdu se zahrabat...


Lovely autumn!

12. october 2013 at 18:42 | Small turtles
Probudit se do ranní mlhy. Do chladného rána.
Dát si teplý čaj. Uvařit si čaj do termosky.
Obléct si legíny, teplý svetřík, teplou šálu a chlupaté ponožky.
Zachumlat se do kabátu a teplých bot.
A odpoledne?
Jít po parku a sbírat kaštany.
Pozorovat ty nádherně zbarvené listy.
Fotit nádherné fotky na dlouhých procházkách.
Těmito pár větami jsem chtěla vystihnout podzim. Moje oblíbené roční období. Nejkrásnější pocit ale je, když usínáte za zvuku deště. Přemýšlíte nad vašim vysněnym klukem, který vás stejně vnímá jenom jako kamarádku, ale vy jste šíleně zamilovaní. Déšť bubnuje o parapet a vy usínáte v naději, že zítřek bude lepší....
Nebo si jenom tak sednout pod strom, do listí, otevřít Narnii nebo Harryho Pottera a začít si číst. Dýchat ten úžasný vzduch a čistit si hlavu od absurdity každodenního života.
Lehnout si do teplých peřin a pustit si Amélii nebo Pretty Little Liars.
Takto si představuji ideální podzim. Trošku roztomilé období. Hihi.
Už si dělam chuť na vánoční atmosféru. Na vánoční svařák. Na to extra sladké cukroví, které si stejně zase zakážu jíst, abych nepřibrala. Víte, Vánoce vám pokaždý strašně naruší dietu! A to je hell!
Taky se těším až budu Vánoce prožívat s panem O. Třeba mu dám i nějaký dárek, ale to se ještě uvidí. Jen nevím proč přemýšlím o Vánocích. Možná proto, že jsem si o nich přečetla dneska na jednom blogu. Ach jo.
Small turtles.


Autumn outfit #01

9. october 2013 at 16:23 | Small turtles
Není to nic extra, ale v jednoduchosti je krása!
Starbucks!
Batooooooooooh! :*

Lalala.

8. october 2013 at 18:04 | Small turtles

I'm in LOVE!
Achjo, znáte ten pocit, když něco chcete, ale nemáte to? Strašný to pocit!
Zazvonilo. Měl být ve třídě přesně vedle nás. Šla jsem si tedy strašně nenápadně pro kafe. On nikde. Byla jsem vážně zklamaná. Štvalo mě to, že ho neuvidim. Vracela jsem se. Stál tam. Na tý chodbě! Málem se mi zastavil dech. Otočil se a ty jeho oči. Áááá! Řekla jsem mu tedy ahoj a usmála se a on tim nejsladším hlasem s ještě sladšim úsměvem mě taky pozdravil. Zalezla sem do třídy a zapištěla. Dobře nejsem nějakej magor, ale tak... Celou hodinu sem na něj nemohla přestat myslet! Bože! Pak mi pípnul mobil. Facebook! Pan O. Jéééééééééé!
Jenže mam problém. Když to dostanu, přestane mě to zajímat. Ach jo.

Posrala jsem diktát! Nejvíc co jsem mohla! Bože. Neni to mnou. Je to ním. Neumím se soustředit na realitu. Myslim na ten jeho ňuňu úsměv. Jako ho zase uvidim. Jak pujdeme ven. Jak se budeme bavit v pátek v tanečních. Jak si budeme celé odpoledne psát. Nicméně, ten diktát bude za 5. Hm, nevadí no. Jinak jsem docela borec! Myslela jsem že z biologie píšeme jenom z bakterie a 5 minut před hodinou se dozvím, že píšeme z celé buňky. Kurva! Sešit, šprtat se..SHIT! Ale napsala jsem to na dvojku, bomba! I'm happy!
Katastrofa s cigárama! Měla jsem jich 6? Jáj.
Už třetí den bez masa!
Třetí den bez mléka!
Měsíc bez vajíček!
I LOVE SÓJA!
Mam ze sebe skvělý pocit, že kvůli mně nezahynulo nějaké ubohé zvířátko.
Dnešní večer vidím na nějaké učení, aby se neřeklo, a na Pretty Little Liars!
Bájo!
Small turtles.

I love shopping!

7. october 2013 at 17:05 | Small turtles
Krásné oblečení nemusí být nutně značkové!
Nicméně k tomu až potom. Jak jsem čekala, moje celovíkendová příprava na test z matematiky mi byla celkem k ničemu! Napsala jsem to doufám na čtyřku. Jestli dostanu za 5, propadam. Ale nevadí no, nikdy mi matematika nešla. Zítra konečně biologie! Už se těšim. Profesorka tam teď týden nebyla, takže sme biologii neměli.
Je tady jeden kluk, co se mi dost líbí. Nechci se zabývat bývalým přítelem a tím, jak mě náš rozchod mrzí. Chci začít zase žít bez slz v očích! Ten kluk... řikejme mu třeba pan O. ... Je vážně milej, stylovej, jezdí perfektně na skejtu a mam ho ráda! Ňuňuňu :3
Zpátky k tématu dnešního článku.
Vrátila jsem se ze školy relativně brzo a mamka se mě ptala, jestli s ní pojedu pro ségru do školky, a že se sjedeme podívat ještě na nějaké oblečení. Tak jsem jí řekla, že teda pojedu. Jeli sme do sekáče. Nepatřim mezi lidi, co nad tím ohrnují nos!! Našla jsem tam několik nádherných svetrů za uplně směšnou cenu a přenááádherné legíny skoro zadarmo! Okamžitě jsem řekla, že to musim mít! Už se perou v pračce. :D Mam z nich strašnou radost! Koupila jsem si i ten jeden svetr, nemohla jsem odolat! :3


Sunday afternoon

6. october 2013 at 16:09 | Small turtle

Chladné, pondzimní, slunečné odpoledne, postel a kafe.
Ne, nechci tento článek věnovat tomu, jak tyhle tři věci miluju.
Chtěla bych se spíš zaměřit na podzim obecně, protože ho uplně zbožňuju a věnuju mu první místo na mém novém blogu.
Neodsuzujte podzim podle toho, že je chladný, pochmurný a nudný. Vůbec tomu tak neni! Je plný barev, radosti, zážitků a samozřejmě krásného, teplého oblečení. Ten nejlepší pocit je, sednout si v půlce října na trávu v huňatém svetru a šále, pít kafe a kouřit. Možná vedle vás může sedět i vaše kamarádka a řešit absurdnost tohoto světa. Mimochodem zkončila jsem s klukama. Žiju bez lásky, zamilovanosti. Ano, zatim je mi fajn. Mojí starost s klukama nahradila škola. Tedy gymnázium a moje nenávist k matematice. Vrátila mi to nepěknou béčkovou 4! Svině. Nicméně, miluju biologii a profesorku, kterou sme dostali. Jo, viry, nemoce a bakterie jsou vážně žůžo! :3 Ale zpátky k podzimu. I když miluju studium nemocí a bakterií, když napadnou mě, vůbec nadšená nejsem. Ano, ano, ano... miluju ležení v posteli s čajem a sušenkama, ale že bych v ní ležela kvůli nemoci? Ani náhodou! Na druhou stranu, procházky, při kterých můžete fotit ten hravý podim jsou úžasné. Nadýcháte se svěžího vzduchu a když se vrátíte, máte důvod jít do vyhřáté postýlky. Bohužel, mé dnešní odpoledne nepatří sezení na trávě ani ležení v posteli ani procházkám, patří učení na zítřejší test z dějepisu, matematiky a českého jazyka. Ach jo.
Vrátíme se tedy k té kávě o které jsem vám vůbec psát nechtěla. Mam strašnou radost, že doma máme termosku. Nechci se chlubit, ale moje kafe je prostě nejlepší ze všech! Ve škole mě báječně naladí do mé kávové fantazie a hned mám lepší náladu. Nesnídám, nesvačím ani neobědvám. Kafe je kafe a stačí mi!
Kafe, svetry, cigarety, postel = podzim.
Small Turtles.